Wróżka prawdę ci powie

wrozka i prawda

Zwłaszcza kobiety, choć mężczyźni również, często zastanawiają się nad tym, co spotka ich w przyszłości. Nowa miłość, zmiana pracy, a może wielka wygrana na loterii? Myśli nie zawsze jednak idą w tym dobrym kierunku – przedmiotem rozmyślań są również złe rzeczy, które mogą się wydarzyć – czy ktoś z moich bliskich zachoruje, będzie miał wypadek, a może to mnie spotka jakieś nieszczęście?

Niekiedy dociekanie prawdy prowadzi – i tu w zdecydowanej większości kobiety – do wróżki. Ona za pomocą szklanej kuli, kart Tarota czy innych magicznych metod sprawi, że przyszłość przestanie być dla nas czymś nieznanym i tajemniczym. Nie znaczy to jednak, że decydując się na wizytę u „profesjonalistki” powinno się wierzyć we wszystko co powie i podporządkować temu swoje życie. Można mieć na uwadze pewne informacje, jednak dystans i odrobina sceptycyzmu zdecydowanie są wskazane.

Wróżki, nawet jeśli nie potrafią przepowiedzieć przyszłości, posiadają inny dar – są niezwykle dobrymi psychologami. Potrafią przekonać swoich klientów, że to co mówią jest prawdą, i ujmą wszystko w tak zawiły sposób, że faktycznie nie jedna osoba stwierdzi iż wróżba się sprawdziła. Przyczyną tego jest fakt, że przepowiednie praktycznie zawsze formułowane są w sposób pozostawiający szerokie możliwości ich interpretacji.

Następny Post

Wiedza tajemna czy łatwy zarobek

Arkana, czyli wiedza tajemna znana tylko nielicznym – takie miano noszą grupy kart w tarocie. Skuszeni tymi arkanami klienci chętnie wierzą w nadprzyrodzone predyspozycje osoby wróżącej im z kart lub w inny sposób. Znajomość kart tarota rzeczywiście wymaga pewnego przygotowania i rzeczywiście podejmują się tego tylko niektórzy ludzie. Czy dzieje […]
wiedza tajemna