Serial Herosi

heroesHerosi to najnowszy serialowy hit na całym świecie. Opowiada on o losach grupy ludzi, którzy posiadają zdolności paranormalne.

Ezoteryka to tylko jedna z niezwykłych zdolności, jaką posiadają bohaterzy tego serialu. Akcja serialu dzieję się w obecnych czasach w Stanach Zjednoczonych, jednak magia i niezwykłość postaci, sprawia, iż świat ten staje się niezwykły. Jedna z postaci potrafi przewidywać przyszłość, choć wróżby i astrologia jest jej obca, kolejny z bohaterów posiada zdolność latania, inny natomiast czytania w ludzkich myślach.

Widoczny wpływ na twórców serialu miała parapsychologia, oraz opisywane przez nie liczne zjawiska paranormalne, które dotykały osób na całym świecie. Podobnie właśnie zaczyna się serial Herosi, kiedy to poszczególni bohaterowie serialu w niezwykły sposób dowiadują się o swoich niezwykłych zdolnościach. Ten serialowi hit przyciąga do telewizorów, zwłaszcza miliony fanów parapsychologii oraz fantasy, dla których magia czy ezoteryka to ulubiona tematyka książek.

Po dwóch pierwszych seriach i ich ogromny sukcesie na całym świecie, kręcona jest obecnie kolejna, już trzecia część przygód serialowych bohaterów o nieprzeciętnych zdolnościach.

Następny Post

Kurs czarowania

Dawno, dawno temu… wiedza tajemna była pilnie strzeżona i przekazywana jedynie zaufanym osobom, najczęściej – z pokolenia na pokolenia. Dzisiaj, na fali cywilizacyjnego postępu i komputeryzacji życia, magia też się unowocześnia i podróżuje światłowodami. A przy okazji – udostępnia swoje arkana wszystkim tym, którzy chcieliby tajniki wróżb i przepowiadania przyszłości […]
kurs czarowania